Non Academic Staff | FACULTY OF SCIENCE
» DEPARTMENT » Biology » Non Academic Staff

Non Academic Staff

   
  STAF PENGURUSAN & PROFESIONAL (BUKAN AKADEMIK)
PEGAWAI SAINS
Nor Azizah Haron
Tel (baru): +603 97696622  
Tel (baru): +603 89466622
Emel: norazizah@upm.edu.my

 

 

PEGAWAI SAINS
Saiful Qushairi Suarni

Emel: saifulqushairi@upm.edu.my

 

STAF PELAKSANA

 
PEMBANTU TADBIR (P/O)
Nurul Dalila Sazali
Tel (baru): +603 97696613  
Tel (lama): +603 89466613
Emel: nuruldalila@upm.edu.my
 
PEMBANTU OPERASI
Abdul Moin Abdul Hadi
Tel (baru): +603 97693178  
Tel (lama): +603 89466614
Emel: moin@upm.edu.my
 
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Ezani Ishak @ Hashim
Tel (baru): +603 97696629   
Tel (lama): +603 89466629
Emel: ezani@upm.edu.my
 
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Helmy Rozario Ahmad Yusoff
Tel (baru): +603 97693181   
Tel (lama): +603 89466614
Emel: helmy@upm.edu.my
 
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Nor Hidayah Husain
Tel (baru): +603 97693188 
Tel (lama): +603 89466629
Emel: norhidayah@upm.edu.my
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Azizul Aziz
Tel (baru): +603 97696619  
Tel (lama): +603 89466619
Emel: azizul@upm.edu.my
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Muhammad Hakim Ainuddin
Tel (baru): +603 97693187 
Tel (lama): +603 89466619
Emel: m.hakim@upm.edu.my
 
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Farah Kamaludin
Tel (baru): +603 97693182 
Tel (lama): +603 89466614
Emel: farah@upm.edu.my
 
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Azleen Binti Ahmad Adli
Tel (baru): +603 97693180 
Tel (lama): +603 89466619
Emel: azleen@upm.edu.my
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Najihah Azemi
Tel (baru): +603 97693190  
Tel (lama): +603 89466629
Emel: najihah_azemi@upm.edu.my
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Mohamad Hazim Ismail
Tel (baru):  
Tel (lama):  
Emel: m.hazim@upm.edu.my
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Fatin Nurain Norlizam
Tel (baru):  
Tel (lama):  
Emel: fatinnurain@upm.edu.my
PENOLONG PEGAWAI SAINS
Hilma Syazrani Sapari
Tel (baru):  
Tel (lama):  
Emel: hilma@upm.edu.my
  PENOLONG PEGAWAI SAINS
Anisah Mohamad Anuar
Tel (baru):  
Tel (lama):  
Emel: anisah.anuar@upm.edu.my
  PENOLONG PEGAWAI SAINS
Maizatul Akmam Binti Mohd Azmi
Tel (baru): +603-97696613
Tel (lama): +603 89466629
Emel: maizatul_azmi@upm.edu.my
PEMBANTU OPERASI
Kamal Kamis
Tel (baru): +603 97693186  
Tel (lama): +603 89466618
Emel: kamalkamis@upm.edu.my
 
PEMBANTU OPERASI
Azlina Ibrahim
Tel (baru): +603 97693191  
Tel (lama): +603 89466629
Emel: azlina_upm@upm.edu.my

 

 

 

 

Updated:: 19/04/2024

MEDIA SHARING

FACULTY OF SCIENCE
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397696601/6602/6603
0397693237
SXFYQAr~