Staf Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia | FAKULTI SAINS
» JABATAN » Pentadbiran & Pengurusan » Staf Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia

Staf Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia

 

SENARAI NAMA DAN JAWATAN

 
KETUA PENOLONG PENDAFTAR
Hisyamuddin Hashim
Tel :   +603 97691197 (baru)
Faks : +603 97693237
Email: syam@upm.edu.my

 

 
SETIAUSAHA
Siti Hajar Alias
Tel :   +603 97693174 (baru)
Tel :   +603 89466605 (lama)
Faks : +603 97693237
Email: hajaralias@upm.edu.my

 

 
PEMBANTU TADBIR (P/O)
Fatin Shahira Mohamad Zaini
Tel :   +603 97696604 (baru)
Tel :   +603 89466604 (lama)
Email: f_sahira@upm.edu.my

 

 
PEMBANTU TADBIR (P/O)
Noor Nashrin Arlina Anas
Tel :   +603 97693171 (baru)
Tel :   +603 89466604 (lama)
Email: nashrin@upm.edu.my

 

 

JURUGAMBAR
Sabri Omar
Tel :   +603 97693171/6604         
Email: sabrio@upm.edu.my

 

 

PEMANDU
Mohd Razali Hajal
Tel :   +603 97693171/6604
Email: mohd.razali@upm.edu.my

 

 

PEMANDU
Husaini Amir Hussain
Tel :   +603 97693171/6604
Email: husaini@upm.edu.my

 

 

PEMBANTU OPERASI
Mad Suhaimi Mad Suri
Tel :   +603 97693171/6604
Email: mad@upm.edu.my

 

 

PEMBANTU OPERASI
Ini Roslan Abu Samah
Tel :   +603 97693171/6604
Email: ini@upm.edu.my

 

 
PEMBANTU AWAM
Siti Zaleha Mat Desa
Tel: +603 97693171/6604
Email: siti_zaleha@upm.edu.my

 

 

Kemaskini:: 21/08/2019 [nashrin]

PERKONGSIAN MEDIA

FAKULTI SAINS
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397696601/6602/6603
0397693237
B1566709770